پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

Blog Article

پشتیبانی سایت، با هدف بروز نگه داشتن و کارایی سایت، به دو بخش پشتیبانی فنی و محتوایی تقسیم می شود. پشتیبانی فنی، شامل ارائه خدماتی مثل نگهداری سایت و به روز رسانی افزونه ها، بهینه سازی کدها، افزایش امنیت سایت، بک آپ گیری از فایل ها و ... می شود. با گذشت زمان و به روز رسانی تکنولوژی و الگوریتم ها، سایت شما نیازمند بروز رسانی قالب و افزونه ها خواهد بود، تا کارآمد و سریع باقی بماند و از خطر هک شدن در امان باشد. این بروز رسانی ها (به خصوص در سایت های وردپرسی) گاها می تواند سبب بروز خطاهایی در سایت و یا مشکل در کارکرد افزونه ها شود. در این صورت اگر تخصصی در این حوزه ندارید، نیازمند یک شرکت معتبر پشتیبانی سایت هستید تا این مشکلات را برطرف کند. اگر متخصص تولید محتوا نیستید و یا بودجه کافی برای استخدام نیرو ندارید، می توانید با قیمت مناسب پشتیبانی محتوایی سایت خود را برون سپاری کنید.
پشتیبانی سایت
ما در سی یو وب این خدمات را به شما مشتریان عزیز به شکلی کامل و تمام وقت ارائه می‌دهیم، فقط کافیست که پشتیبانی وبسایتتان را به تیم ما بسپارید.
با این کار می‌توانید با خیالی راحت یک وبسایت همیشه در دسترس و بدون مشکل داشته باشید، چون وقتی ما پشتیبان سایت شما باشیم شما بدون نگرانی بابت قدیمی شدن افزونه ها، تمام شدن مهلت استفاده از هاست، نیازمند بودن برخی قسمت ها به بروزرسانی و مواردی از این قبیل می‌توانید از مزایای داشتن یک وبسایت خوب بهره ببرید.
چرا به سایت و پشتیبانی نیازمندیم؟
بیشتر افراد فعال در حوزه صنایع و خدمات مختلف، آگاهی کافی از نیازهای خود را، در هنگام طراحی سایت ندارند، به همین خاطر جهت توسعه وب سایت خود و افزودن ویژگی های جدید، به خدمات پشتیبانی سایت نیاز پیدا می کنند. گذشته از این چنانچه سایت خود را بروز رسانی نکنید، حفره های امنیتی که در افزونه هایی مثل افزونه های وردپرس وجود دارد، امنیت سایت شما را کاهش خواهد داد و یا ممکن است باعث کندی سایت شما شود. با دریافت خدمات پشتیبانی وب سایت و بروز نگه داشتن زیر ساخت های سایت خود، هزینه های آتی سایت خود را کاهش و عملکرد و کارایی آن را افزایش خواهید داد.در نهایت برای اینکه در فضای دیجیتال موفق باشید و بتوانید از آن کسب درآمد کنید، نیاز به بروز رسانی مداوم سایت خود دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید و بهترین راه کار استفاده از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت است.

از طرف دیگر هم وقتی شما برای وبسیاتتان پشتیبان داشته باشید دیگری نیازی نیست که برای رفع هر مشکلی دست به دامن گوگل شوید، چون افراد ما در تیم سی یو وب با تمام مشکلات احتمالی یک وبسایت آشنایی کامل و کافی را دارند و در اسرع وقت به رفع آن خواهند پرداخت.

مهمترین خدمات در پشتیبانی سایت:
به روز بودن دائمی سایت( آپدیت افزونه ها و قالب در سایت های وردپرسی)

بررسی سلامت و امنیت وب سایت


پشتیبانی سایت

تهیه بک آپ و پشتیبان فایل ها به صورت روزانه و هفتگی
بررسی و بهینه کردن هاست و پایگاه داده
مانیتور و بررسی روزانه سایت
رفع مشکلات تکنیکالی سایت
پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعتهپشتیبانی فنی سایت
هر سیستم نرم افزاری تحت وب، نیازمند نگهداری و بروز رسانی برای عملکرد بهتر است و وب سایت نیز از این امر مستثنا نیست. یک وب‌ سایت حتی با بهترین طراحی اولیه نیز نیازمند خدمات پشتیبانی سایت است، که شامل بخش های مختلفی می شود. یکی از این بخش ها پشتیبانی فنی است؛ ممکن است سایت بعد از مدتی با خطاها و باگ هایی مواجه شود، وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به کاهش رتبه شما در نتایج جستجو می شود، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه برسید که قالب و ظاهر سایت شما کارآمد و کاربرپسند نیست و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده است.
مورد دیگری که در مدت زمان پشتیبانی حتما می بایست توسط شرکت پشتیبان سایت انجام شود، ایمن سازی و انجام به روز رسانی های لازم در سایت است. معمولا با تغییر تکنولوژی و طی گذر زمان، حفره های امنیتی و مشکلات سایت خود را نشان می دهند. در پشتیبانی سایت وردپرسی، این به روز رسانی ها، اهمیت بیشتری دارد. هسته وردپرس کاملا ایمن است، اما شما برای استفاده از ویژگی ها و امکانات بیشتر، نیازمند نصب پلاگین های مختلف روی سایت خود هستید، بیشترین نفوذ هکرها به سایتهای وردپرسی از طریق افزونه هاست، باید با بروز رسانی به موقع آنها، سایت خود را ایمن کنید.
در اصل پشتیبانی فنی سایت یکی از فاکتورهای مهم در سئو سایت است

پشتیبانی سایت
موارد خدمات پشتیبانی فنی وب سایت
رفع خطاهای احتمالی در کدها و ساختار قالب

انجام تنظیمات بهینه و مناسب برای سئو و بهبود عملکرد سایت
پشتیبانی سایت
نصب افزونه های مورد نیاز
تغییر در طراحی سایت با توجه به قالب سایت
بهبود سرعت سایت

Report this page